Jak získám rychlou půjčku

Poskytujeme rychlé půjčky bez ohledu na důvod ve výši již od 500 Kč do 50 000 Kč. O půjčku můžete požádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jak získám rychlou půjčku? Ze všeho nejdříve nám vyplňte žádost o půjčku online. Budeme Vás kontaktovat zpět telefonicky pro ověření a případné doplnění informací.

Jak získat rychlou půjčku ihned?

Nastavte si výši rychlé půjčky a počet dní, na které si chcete půjčit, a zvolte „Chci půjčku“. Pro získání půjčky online je potřeba vyplnit kontaktní formulář se všemi údaji (včetně čísla OP a rodného čísla). Pokuď projdete našim předschválením přijde na registrovaný telefon SMS zpráva s kódem, který vložíte do příslušného pole (prosíme o striktní dodržení malých/ velkých písmen a číslic přesně dle kódu ze SMS). Následně Vás budeme informovat, zda jsme Vaši půjčku schválili nebo zamítli. Žádosti o zápůjčky zpracováváme během pracovního dne od 9 do 19 hod. O tom, zda půjčku dostanete, budete informováni během 60 minut SMS zprávou.

V případě, že máte zájem o vyší půjčku než 4.000 Kč uvedte to ve formuláři a bude vás kontaktovat naše call centrum.

Bezúčelová rychlá půjčka online

  • Rychlá Půjčka je bezúčelová, tedy na cokoliv co potřebujete.

  • Bez ručitele - přidělení rychlé půjčky probíhá online. Nemusíte shánět ručitele nebo jiné záruky.

  • Rychlost - žádost se provádí jednoduše přes internet. Vyřízení je díky tomu velmi rychlý proces a umožňuje získání peněz již za několik minut po schválení žádosti.

  • Půjčujeme od 500,- do 50.000,- Kč.

  • Rychlá půjčka do 4.000 Kč se obvykle přiděluje na dobu do 30 dní a musí se splatit v plném rozsahu najednou.

  • Vyšší či opakované rychlé půjčky zákazník splácí v týdenním režimu předem stanovené splátky přímo obchodnímu zástupci.

Výhodou rychlé půjčky nad 4 000 Kč je to, že nemusíte nikam chodit! Náš obchodní zástupce Vás navštíví u Vás doma či v kanceláři, odkud společně vše vyřídíte. Jakmile se na místě a čase schůzky s našim obchodním zástupcem dohodnete, mějte připravené doklady na doložení příjmu za poslední tři měsíce a platný občanský průkaz. Obchodní zástupce s Vámi vyplní smlouvu o půjčce a následně Vám vyplatíme hotovost do rukou.

Máte dotazy? Kontaktujte nás.